Черкаський національний університет імені Богдана Хмельницького продовжує отримувати листи підтримки від зарубіжних партнерів. Весь світ об’єднався, аби допомогти Україні, яка зазнала збройної агресії росії.

Дорогі колеги,

25 лютого 2022 року на сесії Ради Університету Вальядоліда  було рішуче засуджено жорстоке і невиправдане вторгнення в Україну російської держави. Університет Вальядоліда

запропонував допомогти постраждалим студентам і поширити цю допомогу на інших

членів української університетської громади.

Університет Вальядоліда наразі пропонує розмістити наукових співробітників та їхні родини, які мають професійні стосунки з дослідницькою групою або відділом нашого університету, пропонуючи їм тимчасовий контракт на посаду запрошеного професора, а також допомогу для їх проживання, принаймні протягом перших місяців їхнього перебування.

Ми тут, щоб допомогти вам!