Завідувачка кафедри педагогіки і психології ЧНУ ім. Б. Хмельницького Інна Лук’янець стала героїнею чергової програми на ютуб-каналі «Come on talk».

«Не просто поспілкувалася з фахівчинею, а взяла цілу в'язку ключів до власних невідчинених замків», — прокоментувала зустріч на сторінці у фейсбуці завідувачка кафедри журналістики, реклами та PR-технологій, ведуча програми Тетяна Бондаренко.

Інна Лук'янець — доктор психологічних наук, доцент, завідувачка кафедри педагогіки і психології, експертка Центру аналітичних досліджень «Прагма», психологиня, блогерка.

Щоб дізнатися, як налаштуватися на оновлення навесні; які помилки вплинули на становлення особистості гості; чи досліджує психологиня поведінку політиків і що їм варто робити, аби наповнити свій ментальний простір позитивом; як у родині психологині вирішуються конфлікти; як сформувати навичку турбуватися про своє ментальне здоров'я, — варто переглянути відеоінтерв'ю.

Відеоролик «Come on talk»:

Пресслужба Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького