Академік Національної академії педагогічних наук України, доктор психологічних наук, професор Тамара Яценко отримала персональну сторінку в енциклопедичному виданні «Золотий фонд нації: дослідження, творчість, професійність».

Сертифікат про занесення до енциклопедичного видання був підписаний Борисом Патоном.

Книга «Золотий фонд нації: дослідження, творчість, професійність» 2020 року побачила світ завдяки зусиллям Української конфедерації журналістів. У розділі видання «Науково-освітній потенціал України» розміщенні нариси про відомих учених, які стали національною гордістю держави, наукові школи, провідні наукові та науково-освітні установи, які займаються фундаментальними та прикладними дослідженнями, впровадженнями новітніх розробок і технологій.

Всеукраїнська програма «Золотий фонд нації» демонструє відкритість України світу та спрямована на об'єднання суспільства навколо одвічних людських цінностей.

Золотий фонд нації: дослідження, творчість, професійність / Упорядник В. В. Болгов. Київ : Українська конфедерація журналістів 3-80 2020. 448 с.:

Психологічний факультет