Голова студентської ради Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького Євгенія Лядецька побувала 17 листопада на зустрічі начальника Черкаської ОВА Ігоря Табурця з головами студентських рад закладів вищої, фахової передвищої освіти з нагоди Міжнародного дня студентів.

До участі в заході також долучилися заступник голови ОВА Олександр Шамрай, заступниця начальника Управління освіти і науки ОВА Оксана Сімушіна.

Про це йдеться на сайті Управління освіти і науки Черкаської ОВА.

На початку заходу присутні вшанували світлу пам'ять полеглих воїнів та мирних громадян, які загинули унаслідок збройної агресії російської федерації.

Звертаючись до студентства, Ігор Табурець подякував здобувачам освіти за проактивну громадянську позицію та долучення до волонтерської діяльності:

—  Прийнято казати, що доросле життя починається після випуску з вишу. Ваше — вже почалось. Бо 24 лютого змінило нас усіх. 650 студентів Черкащини стали на захист нашої Батьківщини і прямо зараз виборюють її незалежність. Водночас кожен наш освітній заклад – тепер на передовій допомоги. Ви організували по-справжньому потужний волонтерський рух. Хтось передає провізію, хтось купує генератори і коптери для наших захисників. І такі проекти допомоги в кожному закладі.

Євгенії Лядецькій передали подяки та пам'ятну монету «Ой у лузі червона калина» для студента ННІ фізичної культури, спорту та здоров’я Володимира Слюсаренка, який нині воює, та для його мами Лариси Слюсаренко. Ці відзнаки їм буде вручено, коли вони зможуть приїхати в університет.

У ході зустрічі голова студентської ради ЧНУ  презентувала благодійні та волонтерські проекти, які успішно реалізують студенти Черкаського національного.

Джерело: сайт Управління освіти і науки Черкаської ОВА