Завершено і підбито підсумки ІІІ регіонального конкурсу учнівської та студентської молоді «Філософ і я». Подія у 2019-2020 навчальному році пройшла успішно, значно розширилася її географія та зросла кількість учасників. Участь у конкурсі взяла як учнівська молодь міста та області, так і студентство закладів вищої освіти. З цієї причини оргкомітетом було прийнято рішення розширити лінійку призерів до п'яти осіб.

Пропонуємо переглянути список переможців:

Перше місце посіла Богдана Могилка з Кам’янської загальноосвітньої спеціалізованої школи І – ІІІ ступенів №2 з поглибленим вивченням окремих предметів Кам’янської міської ради Черкаської області. Учасниця отримала диплом переможниці завдяки темі дослідження — «Гендерні стереотипи в сучасному українському суспільстві». Науковий керівник — Леся Бандура.

Друге місце зайняла Анна Поленякіна з Єрківської ЗЗСО  І – ІІІ ступенів ім. Героя України В. Чорновола селища міського типу Єрки Катеринопільського району Черкаської області. Учасниця отримала диплом ІІ ступеня завдяки темі дослідження — «Стан реалізації принципів гендерної демократії в сучасній Україні». Науковий керівник — Лариса Янворська.

Друге місце також посіла Анастасія Чуєнко з Комунального закладу вищої освіти «Корсунь-Шевченківський педагогічний коледж ім. Т. Шевченка» Черкаської обласної ради. Учасниця отримала диплом ІІ ступеня завдяки темі дослідження — «Проблема штучного інтелекту». Науковий керівник — Наталія Галич.

Третє місце зайняла Юлія Литвин з Черкаської ЗОШ І – ІІІ ступеня №24. Учасниця отримала диплом ІІІ ступеня завдяки темі дослідження — «Повсякденний побут сучасного українця та його філософське осмислення». Науковий керівник — Ольга Сухенко.

Третє місце також посіла Аніта Олішевич із Черкаського державного бізнес-коледжу. Вона отримала диплом ІІІ ступеня завдяки темі дослідження — «Філософія сучасного спілкування: як IT-революція змінює людину». Науковий керівник — Ольга Рилова.

Дякуємо учасникам та лавреатам конкурсу за небайдужість та інтелектуальну відвагу.

Особлива подяка директорці ННІ міжнародних відносин, історії і філософії ЧНУ, професорці Наталії Земзюліній, а також — науковим керівникам, чия самовіддана праця дає можливість міцніти новій генерації нашого народу.

Попри комунікаційні обмеження, накладені карантином, конкурс відбувся, хоч і без фінальної зустрічі учасників в університеті.

Кафедра філософії та релігієзнавства