Доцентка кафедри літератури та компаративістики Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького Оксана Вертипорох напередодні Дня працівників видавництв, поліграфії та книгорозповсюдження України взяла участь у програмі «Актуальний репортаж» Українського радіо «Рось».

Це свято відзначають в нашій країні в останню суботу травня. Видавнича справа — дуже захоплива та творча сфера діяльності. Складання макетів, підбір кольорової гамми, верстка. Видавці — справжні чарівники, що надають словам і зображенням відчутну форму. В усі часи видавнича справа була запорукою розвитку освіти, науки, культури та інших сфер суспільного життя країни. Тож сьогодні вітаємо усіх причетних до цієї галузі й бажаємо процвітання книговидавничій галузі у мирній та вільній Україні!

А вашій увазі пропонуємо прослухати про те, які книги сьогодні видають черкаські видавці та які книги читають черкасці у випуску програми «Актуальний репортаж» Українського радіо «Рось»