У Черкаському національному університеті імені Богдана Хмельницького тривають науково-просвітницькі онлайн-заходи для студентів, аспірантів та науковців.

Студентів та викладачів Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького запрошують узяти участь у Регіональному науково-методичному семінарі «Хто переможе у формуванні нової особистості — сім’я чи школа (на прикладі Авторської О. А. Захаренка середньої школи с. Сахнівка)».

Автором-модератором заходу є Сергій Олександрович Захаренко,  доцент кафедри педагогіки та психології ННІ педагогічної освіти, соціальної роботи і мистецтва, кандидат педагогічних наук.

Захід відбудеться 25 квітня 2022 року, об 11:20.Зустріч у онлайн-режимі, код доступу до гугл-класу — r2yfwtg