Студенти-журналісти Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького традиційно організували флешмоб із нагоди професійного свята. До його організації долучилися магістранти в межах дисципліни «Управління поведінкою медіааудиторії».

Разом із завідувачкою кафедри журналістики, реклами та PR-технологій Тетяною Бондаренко до флешмобу долучилися студенти, які вже працюють за фахом — Юрій Олійник, Олена Фесенко, Віталій Аністратенко, Єва Кравчук.

Основним меседжом, який проскандували учасники заходу, стали слова: «We will write it. We will tell it. We will show it». У перекладі з англійської вони означають: «Ми це напишемо. Ми це скажемо. Ми це покажемо».

Такий флешмоб символізує професійну солідарність, об’єднує студентів у спільних корпоративних цінностях.

Кафедра журналістики, реклами та PR-технологій

Фото: Владислава Громенко, 4-Ж