Традиційним стало у Черкаському національному університеті імені Богдана Хмельницького відзначення Дня української дипломатії. З нагоди свята на базі навчально-наукового інституту міжнародних відносин, історії та філософії, який готує фахівців зі спеціальності «міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії», відбувся Всеукраїнський «круглий стіл» із міжнародною участю «Публічна дипломатія суверенної України: сучасний стан та історична ретроспектива».

На пленарному та секційних засіданнях були розглянуті актуальні проблеми публічної дипломатії, зокрема:
європейська і євроатлантична інтеграція України, місце і роль публічної дипломатії;
міжнародна суб’єктність України,  стратегічні проблеми ХХІ ст. і публічна дипломатія;
теоретичні засади публічної дипломатії;
знакові виміри публічної дипломатії у діяльності дипломатичних представництв України.
У роботі «круглого столу»  взяли участь представники
Дипломатичної академії України імені Геннадія Удовенка  (Євгенія Габер),
Державної установи «Український інститут» МЗС України (Тетяна Філевська),
Генеральної дирекції з обслуговування іноземних представництв (Інна Хоменська), Наукового товариства історії дипломатії та міжнародних відносин (Ірина Матяш). Окрім фахівців дипломатичних органів, до роботи долучилася Наталія Чабан, представниця
Центру публічної дипломатії та політичної комунікації департаменту засобів масової інформації Кентерберійського університету (місто Крайстчерч, Нова Зеландія), члени української дипломатичної служби суверенної України – Ігор Ліховий, Оксана Розумна; а також
професори Черкаського національного університету Наталія Земзюліна, Сергій Корновенко, Василь Мойсієнко, Анатолій Чабан, науковці з інших ЗВО України (Сергій Троян, професор кафедри міжнародних відносин, інформації та регіональних студій НАУ), учителі шкіл Черкащини.
У роботі секцій «круглого столу» «Виміри публічної дипломатії» взяли участь викладачі Черкаського національного, закладів вищої освіти України, а також студенти навчально-наукового інституту міжнародних відносин історії та філософії ЧНУ.
ННІ міжнародних відносин, історії та філософії