Студенти та викладачі ННІ економіки і права Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького 17 травня 2024 року взяли участь в командному заході, який став частиною програми з тимбілдингу, спрямованої на зміцнення корпоративного духу, покращення ментального здоров’я та поліпшення взаємодії між учасниками освітнього процесу.

Розпочався захід виконанням державного гімну України та хвилиною мовчання за загиблими Героями, які поклали свої життя у боях за незалежність та територіальну цілісність нашої держави.

Протягом дня на навчально-науковій спортивно-оздоровча базі «Сокирне» студенти та викладачі брали участь у різноманітних інтерактивних іграх та командних конкурсах, які дозволили їм краще пізнати одне одного та навчитися працювати разом для досягнення спільних цілей. Серед найпопулярніших заходів були командні квести, спортивні естафети, волейбол та творчі завдання, які вимагали від учасників проявити креативність та стратегічне мислення. Організатори заходу подбали про те, щоб кожен учасник мав можливість взяти участь в активностях, які сприяють розвитку лідерських якостей та комунікативних навичок.

Директор ННІ економіки і права Микола Руденко підкреслив, що сьогодні у час повномасштабної війни ми маємо дбати про своє фізичне та морально-психологічне здоров’я, а одним із вдалих способів це зробити є загальноінститутський тимбілдинг, адже командні заходи на свіжому повітрі допомагають відновити сили і зарядитися позитивною енергією.

Студенти інституту висловили свої позитивні враження від заходу та мали змогу проявити свої навички лідерства та командоутворення. Поїздка на навчально-наукову спортивно-оздоровчу базу «Сокирне» стала важливим етапом у розвитку командного духу та ментального здоров’я студентів і викладачів ННІ економіки і права, сприяла розвитку дружньої навчальної атмосфери.

ННІ економіки і права