Збір на авто для наших випускників — воїнів ЗСУ в розпалі! Дякуємо всім, хто долучився до нашої благодійної ініціативи! Завдяки небайдужості університетської спільноти нам за два дні вдалося зібрати десяту частину того, що було заплановано!

Усі представники Черкаського національного працюють на перемогу — воюють, волонтерять, донатять на ЗСУ, доєднуються до патріотичних і волонтерських акцій і зборів. Але цим збором ми об’єднали зусилля всієї університетської громади, щоб підтримати своїх.

І віримо, що кожен, для кого Черкаський національний університет імен Богдана Хмельницького — це не просто слова, а частинка життя і душі, теж долучиться.

Важлива кожна гривня. Про зібрані кошти регулярно звітуватимемо в нашому телеграм-каналі.

Перерахувати гроші можна на карту ПриватБанку 5168745123686351 — Луценко Ірина Олександрівна

Пресслужба Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького