Сьогодні, 7 червня, завершується перший етап підтвердження участів основній сесії національного мультипредметного тесту.

Нагадуємо, що на першому етапі потенційний учасник НМТ має підтвердити своє бажання пройти тестування. Для цього з 20 травня до 7 червня 2022 року (включно) потрібно заповнити спеціальну форму, розміщену на інформаційній сторінці у вкладці «Підтвердження участі в НМТ»: 

На другому етапі, з 21 червня до 7 липня 2022 року,  учасники остаточно матимуть змогу визначатися з вибором міста/країни і за потреби змінити населений пункт на той із запропонованих, де зручніше буде пройти тестування в межах основної сесії.

Тільки після проходження двох етапів підтвердження участі в НМТ з 12 липня 2022 року для учасника з’явиться можливість завантажити із вкладки «Місце проведення» запрошення-перепустку, де буде зазначено дату, час і місце проходження ним НМТ в межах основної сесії оцінювання. 

Зауважимо, що вступники, які до 7 червня  з тих чи тих причин не змогли підтвердити участі в НМТ, зможуть взяти участь у додатковій сесії тестування. Для цього вони мають дотримуватись таку алгоритму: 

  • із 8 до 18 липня ー підтвердити участь у додатковій сесії тестування і вибрати населений пункт, де буде зручно пройти НМТ;
  • із 1 до 10 серпня ー надати остаточну інформацію про бажання пройти НМТ; 
  • до 12 серпня ー отримати запрошення-перепустку з місцем розташування тимчасового екзаменаційного центру для  проходження НМТ і датою та часом початку тестування;
  • 16–20 серпня ー взяти участь у додатковій сесії НМТ. 

Ті, які не встигли заповнити реєстраційну картку до 19 квітня, матимуть змогу зробити це з 10 червня до 20 червня, таким учасникам буде запропоновано пройти тестування уже в додаткову сесію. 

Джерело: Український центр оцінювання якості освіти

Приймальна комісія