Черкаси активно змінюють свою топонімію. Один з авторів цих змін, член топонімічної комісії, доктор історичних наук, професор, завідувач кафедри історії України Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького Віталій Масненко розповів кореспондентам «Суспільне: Черкаси», як в радянські часи уніфікували топонімічні назви в містах і чому саме зараз на часі позбуватися російського сліду в українському просторі.

Перейменування сотні вулиць, провулків та скверів вже схвалені депутатами напередодні нового року. Ще три десятки — топонімічна комісія ухвалила 5 січня вже цього року. Як працювала топонімічна комісія та ще багато цікавого про відновлення української історичної ідентичності дивіться у відео: