Громада Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького відзначила День соборності України. Традиційно 22 січня викладачі й студенти на чолі з ректором Олександром Черевком вклонилися борцям за волю України та поклали квіти до Монумента їхньої пам’яті.

Опісля до Дня Соборності в Черкаському художньому музеї було урочисто відкрито виставку робіт художників із різних регіонів України. Із нагоди свята також відзначили військових і діячів культури.

— Понад сто років тому українці прагнули створити єдину державу. Сьогодні вже ми, їхні нащадки, відстоюємо соборність України. Університетська спільнота багато робить для популяризації національної ідеї у молодіжному середовищі, проводить просвітницьку роботу поза межами університету. І ця дата для нас усіх є ще одним приводом нагадати про наші одвічні цінності — суверенітет, незалежність, мову, віру, культуру. І вшанувати тих, хто в усі часи боровся за волю України! — говорить ректор ЧНУ Олександр Черевко.

Пресслужба Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького