Укладено договір про співпрацю між Черкаським національним університетом імені Богдана Хмельницького та Громадською організацією «Патріотичний музей російсько-української війни».
Відповідний документ підписали ректор ЧНУ Олександр Черевко та засновником музею Олексій Святенко.
На зустрічі за участі проректорки з освітньо-виховної та іміджевої діяльності Галини Гаврилюк, керівників структурних підрозділів університету говорили про нові напрями взаємодії. Адже університет і раніше організовував екскурсії до «Патріотичного музею». А підписання угоди передбачає й інші заходи.
— Ми об’єднаємо зусилля в сфері національно-патріотичної, виховної діяльності, а також задля підтримки Збройних Сил України, — говорить Олександр Черевко. — У межах співпраці передбачено не лише відвідання студентською молоддю «Патріотичного музею російсько-української війни». Плануємо також обмін інформацією про плани діяльності, заходи, проєкти і програми, проведення тематичних лекцій, занять, круглих столів, організацію виробничої практики студентів.
— «Патріотичний музей російсько-української війни» створив власними силами на власному ентузіазмі в 2018 році, — розповів Олексій Святенко. — Тоді експозиція була бідненька, а зараз маємо тубуси від ПТРК «Джавелін», «NLAW», радянські «Фагот», частину ракети від РСЗВ «Ураган», якою обстрілювали наші позиції у Вугледарі на Донеччині, частина крила збитого на Черкащині безпілотника Shahed. Є автомати, різноманітна стрілецька зброя та набої до мінометів, танків, гармат. За кожним експонатом — своя історія. Усе це показуємо відвідувачам, даємо потримати і сфотографуватися. До нас приходять із черкаських шкіл та приїздять із районів. Переконаний, це дуже потрібна робота, — розповів Олексій Святенко. Він зауважив, що музей із часу заснування відвідали вже майже сто тисяч осіб. Сподівається на плідну співпрацю з ЧНУ ім. Б. Хмельницького задля розвитку закладу.
https://cdu.edu.ua/news/chnu-ta-patriotychnyi-muzei-rosiisko-ukrainskoi-viiny-partnery.html#sigProIdaca93d2c70
Пресслужба Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького