Черкаський національний університет імені Богдана Хмельницького запрошує здобувачів вищої освіти та науково-педагогічних працівників, які в умовах воєнного стану не відновили освітній процес, долучитися до освітньо-наукових можливостей на безоплатній основі.

Зокрема, актуальними є  такі освітні пропозиції:

1. У межах реалізації права на академічну мобільність аспіранти мають змогу дистанційно долучитися до навчальних дисциплін циклу загальної підготовки, попередньо заповнивши форму, а саме:
— Інтелектуальна власність (3 кредити ЄКТС);
— Іноземна мова (3 кредити ЄКТС);
— Інформаційно-комунікаційні технології в наукових дослідженнях (3 кредити ЄКТС);
— Педагогічна майстерність у закладах вищої освіти (3 кредити ЄКТС);
— Організація та управління освітнім процесом у закладах вищої освіти (3 кредити ЄКТС).
Детальніше з програмами можна ознайомитися тут.

2. Науковці можуть подати статтю до безкоштовної публікації в наукових фахових виданнях університету.
Інформація про видання тут.

3. Безкоштовна публікація та участь здобувачів вищої освіти та молодих науковців у XХІV Всеукраїнській науковій конференції молодих учених—2022, яка відбудеться 27—28 квітня 2022 року. Деталі тут .

4. Можливість отримання інформаційних послуг від наукової бібліотеки ім. М. Максимовича у режимі віддаленого доступу через веб-сайт.

Пресслужба Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького