ГО «Український інститут медіа та комунікації» і Deutsche Welle Akademie відібрав п’ять університетів, що візьмуть участь у програмі Journalism Teachers Academy.

Серед них — і кафедра журналістики, реклами та PR-технологій Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького, з якою будуть співпрацювати вище згадані організації впродовж 2020-2022 років.

Нагадаємо, викладачі кафедри журналістики, реклами та PR-технологій беруть участь у проєкті Еразмус + KA2: Розвиток потенціалу вищої освіти Journalism Education for Democracy in Ukraine: Developing Standards, Integrity and Professionalism (598964-EPP-1-2018-1-UK-EPPKA2-CBHE-JP) з Університетом Бат Спа (Велика Британія). Цей проєкт має на меті кардинально змінити підготовку медійників. Черкаський університет — серед десяти навчальних закладів, які долучені до проекту «DESTIN».

Пресслужба Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького