У приміщенні археологічного музею Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького відбулося перше в 2020 році засідання Черкаського наукового клубу з темою: «Хто ми, де ми, куди прямуємо (соціальні, правові і техногенні проблеми сучасності)».

Присутні, а це науковці найрізноманітніших галузей знань (фізики, історики, філософи, економісти, біологи, мовознавці) напрацювали тематику засідань клубу на 2020 рік. Регламент роботи клубу передбачає базовий виступ доповідача та його вільне обговорення присутніми.

Коло питань для майбутніх дискусій широке. Наприклад, доктор фізико-математичних наук Юрій Ляшенко та кандидат фізико-математичних наук Ярослав Король запропонували присутнім повідомлення з проблеми «Енергія і суспільство: прогрес і проблеми». Доктор історичних наук Анатолій Чабан викликав цікавість присутніх, запропонувавши сучасну соціологічну проблему «Теорія поколінь». Кандидат філософських наук Павло Кретов запропонував для обговорення тему «Кореляція сутності розвитку фундаментальних та гуманітарних напрямів науки». Цікаву проблему запропонував молодий дослідник, кандидат юридичних наук Сергій Джолос — «Заангажованість науки та межа пізнання».

Усі, хто хоче дізнатися більше про роботу клубу, стати його членом, можуть звертатися до секретаря наукового клубу Ярослава Дмитровича Короля за телефоном (097) 547-96-97.

 

ННІ міжнародних відносин, історії та філософії