Баскетбольна команда Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького здобула 3 місце в Студентській баскетбольній лізі серед  команд чоловіків.

Зустрівшись на ігровому полі з командою Національної металургійної академії України, збірна команда Черкаського національного виборола впевненну перемогу із рахунком 84:78.

Варто відзначити, що за спортивні досягнення представники  команди баскетболістів ЧНУ ім. Б. Хмельницького одержать спортивний розряд «кандидат у майстри спорту».

Ректор Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького Олександр Черевко зазначив:

— Як керівник відокремленого підрозділу Спортивної студентської спілки в Черкаській області та ректор Черкаського національного бажаю нашим баскетболістам рухатися вперед та здобувати нові перемоги! А гравцям команди Національної металургійної академії України дякую за те, що були достойними суперниками в цьому матчі!

Прес-служба Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького