Запрошуємо науковців Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького на останні вебінари в березні.

На запрошення Національної наукової медичної бібліотеки України відбудеться вебінар «Від ідеї до успішного лікарського засобу: повний спектр рішень Clarivate для біомедицини» 16 березня о 15:0016:15 (київський час). Присутні дізнаються про всі стадії розробки лікарських засобів: від роботи з біологічними мішенями до впровадження. Спікер — Соня Андрєєва, Барселона, Clarivate (вебінар російською, запитання можна ставити англійською, українською).

Детальніший опис в реєстраційній анкеті. Проходитиме зустріч на платформі «Webex». Реєстрація за ПОСИЛАННЯМ. Сертифікати отримають ті учасники, які прослухають більш як 90 % доповіді.

Презентація другого видання «Руководство по наукометрии: индикаторы развития» пройде 17 березня о 10:0012:15 (київський час).

У події візьме участь аналітик з інституту наукової інформації ISI Девід Пендлбері з доповіддю про «небезпеку» наукометрії та її коректне використання.

Також глави презентуватимуть автори книги. Реєстрація за ПОСИЛАННЯМ.

Clarivate