Аспірантку ННІ української філології та соціальних комунікацій Вікторію Голуб нагородили у VII конкурсі наукових статей «Роль організацій громадянського суспільства у запобіганні розбрату та виникненню конфліктів», у категорії «Аспірантура».

Аспірантка отримала відзнаку за статтю «Комунікативний паспорт пластуна в драматичних творах Спиридона Черкасенка».

Нагородження переможців відбулося у Міжнародному культурному центрі «Сяйво» 29 жовтня.

Учасників церемонії привітали: посол України в Туреччині Ігор Турянський, голова Міжнародного культурного центру «Сяйво» Володимир Сергійчук та заступник директора ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти» Юрій Сафронов.

На конкурс надійшло 68 статей, із яких організатори відзначили 15, зокрема 6 переможців та 9 номінантів (по 2 переможці і 3 номінанти в категоріях «Бакалаврат», «Магістратура», «Аспірантура»).

Вітаємо аспірантку та її наукового керівника, професора Людмилу Шитик і бажаємо нових творчих здобутків!

Кафедра українського мовознавства і прикладної лінгвістики