Сьогодні у навчально-науковому інституті іноземних мов святкують випуск бакалаврів 2019 року. 119 студентів отримали диплом про вищу освіту. 15-ом із них вручили дипломи з відзнакою.

Випускники провели в стінах рідного вишу незабутні студентські роки, наполегливо здобували знання, започаткували дієве студентське самоврядування, отримали перші вагомі здобутки.

Привітав учорашніх студентів, а сьогодні випускників ректор Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького Олександр Черевко.

Він побажав їм ніколи не зупинятися на досягнутому, самовдосконалюватися упродовж усього життя.

—   Сьогодні у вас свято. Разом із вами радіє вся університетська родина. Випуск — це підсумок вашої роботи. Ви разом із викладачами та своїми батьками здійснили мрію. Я вдячний вам, що чотири роки тому ви обрали Черкаський національний університет. Тепер це ваша alma mater, де вас люблять і завжди чекають, як продовжувати навчання, так і просто в гості, — додав Олександр Черевко.

 Із вітальним словом до випускників звернувся народний депутат України Владислав Голуб:

 —   Сьогодні у вашому житті визначна подія, що відкриває перед вами, кваліфікованими фахівцями, великі можливості. Ви ті, хто знає і використовує іноземну мову. Ви — молодці. Ви — класні. Нехай вам щастить у вашому професійному житті.

Владислав Володимирович подякував голові студентської ради, випускниці 2019 року та своїй стипендіатці Аліні Козлові, за реалізацію спільних проектів і заходів.

Нових злетів, відкриттів, перемог побажала бакалаврам директор ННІ Людмила Швидка. Вона наголосила, що кожен студент унікальний, але всіх об’єднує дружба та любов до своєї майбутньої професії.

Чотири роки для випускників стали роками напрацювань та досягнень. Так, Ірина Ушкова отримала стипендію Президента України, виборола 2 місце у І Міжнародному орфографічному конкурсі «Польський диктант». Іра брала активну участь у студентському житті. Флешмобами, режисером-постановником яких вона була, захоплювався весь університет.

Успішно завершила навчання переможниця ІХ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка (диплом І ступеня) Валентина Семенюта.

Дипломи бакалаврів отримують активні члени студентської ради інституту — Дмитро Огілько, Яніта Кабан, Діана Заварзіна, Крістіна Чистякова, Дарина Келеп, Аліна Кулик.

Святкує отримання диплома голова студентської ради Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького Аліна Козлова — справжня лідерка студентства, талановита організаторка, співачка, акторка, ініціаторка благодійних проектів.

Випускниці Ілона Броварська та Яна Тимофєєва були вожатими в таборі для дітей працівників університету, проявили неабиякі здібності у навчанні дітей англійської мови. Разом з одногрупниками – Ельвірою Агзамовою, Євгеном Вельбоєм, Дмитром Горсткою, Іриною Іщенко, Марією Черевишнею та Наталією Чирковою – навчали англійської мови іноземних студентів. Мікаель Саліх та Крістіна Старчікова працюють викладачами англійської мови у мовних школах. Вікторія Полторадня представляла свій інститут на конкурсі «Міс ЧНУ-2018» і продовжує активно працювати в оргкомітеті конкурсу «Студміс Черкащини». Влада Оцебера, Марія Мізерна та Альона Обіденко проявили себе як найкращі старости, відповідальні за колектив, ініціативні та легкі на підйом. А Оксана Мураховська, Діана Шишковська, Анастасія Тетеріна та Сергій Сильчук радували своїми виступами на святкових концертах.

Як святкувала випуск дружня родина інституту іноземних мов — можете переглянути на фото.

 

БІЛЬШЕ ФОТО ТУТ

Прес-служба Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького