Черкаський національний університет імені Богдана Хмельницького зібрав істориків-аграрників.

Детальніше...

Науковець Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького у коментарі черкаському інтернет-виданню «Zmi.ck.ua» розповів про нетипове для Черкас явище.

Детальніше...

Голова ради ректорів, директорів ЗВО Черкащини, виконувач обов’язків ректора Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького Олександр Черевко взяв участь у засіданні Робочої групи при Міністерстві освіти і науки України, що розробляє Стратегію розвитку вищої освіти України на 2021-2031 роки.

Детальніше...

Ким бути, у який університет вступити, де цікавіше — ці та інші запитання ставили колись абітурієнти, а нині успішні й реалізовані студенти Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького.

Детальніше...

Конкурсна комісія Міністерства освіти і науки України визначила обсяги прийому на навчання за держзамовленням у 2020 році.

Детальніше...

Приймальною комісією підготовлено інструкцію для реєстрації особистого кабінету вступника на основі повної загальної середньої освіти.

Детальніше...

В Україні триває вступна кампанія для найчисленнішої категорії вступників до закладів вищої освіти. Нині електронні кабінети реєструють випускники шкіл та ті, хто вступатиме в магістратуру.

Детальніше...

У Черкаському національному університеті імені Богдана Хмельницького почалися творчі конкурси для вступу на окремі спеціальності. Зокрема, «Правилами прийому-2020 на навчання до ЧНУ ім. Б. Хмельницького» передбачено творчі конкурси на спеціальності «Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація» та «Фізична культура і спорт».

Детальніше...

Цього року науковці ННІ природничих та аграрних наук Черкаського національного університету вибороли право обстежувати об’єкти природно-заповідного фонду Смілянського та Кам’янського районів. Роботи фінансуються Черкаською облдержадміністрацією за ініціативи управління екології та природних ресурсів Черкаської ОДА.

Детальніше...

У Черкаському національному університеті імені Богдана Хмельницького активно працює пункт реєстрації електронних кабінетів та заяв. Учорашні випускники шкіл з 1 серпня стали абітурієнтами, розпочалася також реєстрація електронних кабінетів вступників до магістратури.

Детальніше...