bgb

05 квітня 2016 року о 1430                          мала актова зала (ауд. 301 НК № 3 )

ЗАСІДАННЯ ВЧЕНОЇ РАДИ

ЧЕРКАСЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ

ІМЕНІ БОГДАНА ХМЕЛЬНИЦЬКОГО

Порядок денний:

1. Про досягнення, проблеми, перспективи розвиткуННІ фізики, математики та комп’ютерно-інформаційних систем.

Доповідає директор навчально-наукового інституту Ляшенко Ю. О.

2. Про заходи щодо організаційного та матеріально-технічного забезпечення функціонування військової кафедри.

Доповідають: перший проректор Мойсієнко В. М.,

завідувач кафедри військової підготовки Монастирський В. М.

3. Про результати вступної кампанії іноземців та осіб без громадянства у 2015 році.

Доповідають: перший проректор Мойсієнко В. М.,

начальник відділу по організації роботи з іноземними студентами Андрусяк В.М.

4. Про затвердження тем дисертаційних робіт.

Доповідає проректор з наукової, інноваційної та міжнародної діяльності Корновенко С. В.

5. Про рекомендацію до друку наукових і навчально-методичних праць.

6. Різне.

Матеріали до засідання на інтранет-сайті університету за адресою www.cnu