bgb

ЧЕРКАСЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ
ІМЕНІ БОГДАНА ХМЕЛЬНИЦЬКОГО

Порядок денний:

1. Про організацію освітньої діяльності університету в 2016-2017 навчальному році.
   Доповідає перший проректор Мойсієнко В.М.
2. Про результати рейтингового оцінювання наукової діяльності викладачів у 2015-2016 навчальному році.
    Доповідає проректор з наукової, інноваційної та міжнародної діяльності Корновенко С.В.
3. Про обрання за конкурсом на посади науково-педагогічних працівників структурних підрозділів університету.
   Доповідає вчений секретар університету Андрусяк Н.О.
4. Про досягнення, проблеми і  перспективи розвитку факультету обчислювальної техніки, інтелектуальних та управляючих систем.
   Доповідає декан факультету Салапатов В.І.
5. Про затвердження тем дисертаційних робіт.
6. Про рекомендацію до друку наукових і навчально-методичних праць.
7. Різне.

Матеріали до засідання на інтранет-сайті університету за адресою www.cnu