bgb

ЧЕРКАСЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ

ІМЕНІ БОГДАНА ХМЕЛЬНИЦЬКОГО

Порядок денний:

1. Про основні фінансово-економічні показники діяльності університету у 2017 році та кошторис університету на 2018 рік.

Доповідає головний бухгалтер Платошкіна Т. Л.

2. Про результати освітньої діяльності університету у І семестрі та завдання на ІІ семестр 2017/2018 навчального року.

Доповідають: перший проректор, професор Мойсієнко В. М.,

начальник відділу навчально-методичної роботи та забезпечення якості освіти, доцент Михайлюк Ю. М.

3. Про висунення претендентів на здобуття стипендій Кабінету Міністрів України для молодих учених.

Доповідає проректор з наукової, інноваційної та міжнародної діяльності, професор Корновенко С. В.

4. Про програму розробки і впровадження системи електронного документообігу університету.

Доповідають: директор ННЦ, професор Запорожець Т. В.,

начальник відділу кадрів, доцент Гук Б. М.

5. Різне.

Матеріали до засідання на інтранет-сайті університету за адресою www.cnu