bgb

14 грудня 2015 року о 14:30                                                         конференц-зала НК № 1

ЗАСІДАННЯ ВЧЕНОЇ РАДИ

ЧЕРКАСЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ

ІМЕНІ БОГДАНА ХМЕЛЬНИЦЬКОГО

Порядок денний:

1. Про затвердження Правил прийому до Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького у 2016 році.

Доповідає перший проректор, професор Мойсієнко В. М.

2. Про обрання за конкурсом на посади науково-педагогічних працівників структурних підрозділів університету.

Доповідає начальник відділу кадрової та організаційно-правової роботи, доцент Гук Б. М.

3. Про присвоєння вчених звань.

Доповідає вчений секретар, доцент Андрусяк Н. О.

4. Про затвердження тем дисертаційних робіт.

Доповідає проректор з наукової та інноваційної діяльності, професор Корновенко С. В.

5. Про рекомендацію до друку наукових і навчально-методичних праць.

6. Різне.

Матеріали до засідання на інтранет-сайті університету за адресою: www.cnu