bgb

11 лютого 2016 року о 14:30                                                                     конференц-зала НК № 1

ЗАСІДАННЯ ВЧЕНОЇ РАДИ

ЧЕРКАСЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ

ІМЕНІ БОГДАНА ХМЕЛЬНИЦЬКОГО

Порядок денний:

1. Про затвердження складу Наглядової ради університету.

Доповідає ректор, професор Черевко О. В.

2. Про результати освітньої діяльності університету в I семестрі 2015-2016 н.р. і завдання на II семестр.

Доповідає перший проректор, професор Мойсієнко В. М.

3. Про підсумки наукової та науково-технічної діяльності за 2015 рік і завдання на 2016 рік.

Доповідає проректор з наукової та інноваційної діяльності, професор Корновенко С. В.

4. Про досягнення, проблеми, перспективи розвитку ННІ економіки і права та ННІ історії і філософії.

Доповідають директори навчально-наукових інститутів.

5. Про річний фінансовий звіт і фінансовий план університету.

Доповідає головний бухгалтер Платошкіна Т. Л.

6. Про затвердження тем дисертаційних робіт.

7. Про рекомендацію до друку наукових і навчально-методичних праць.

8. Різне.

Матеріали до засідання на інтранет-сайті університету за адресою: www.cnu