bgb

Міністерством освіти і науки України оголошено Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт із галузей знань і спеціальностей у 2018/2019 навчальному році.

Конкурс проводитиметься у два тури. Перший тур проходитиме впродовж жовтня–грудня 2018 року у навчально-наукових інститутах та факультетах університету. Другий — у лютому–квітні 2019 року в закладах вищої освіти, визначених МОН України як базових.

Для участі в першому турі конкурсу студент спільно з науковим керівником повинен підготувати наукову роботу з актуальних проблем у галузях знань, спеціальностей (спеціалізацій), з яких проводиться конкурс. Робота має бути пошуковою за своїм характером, впроваджена у виробництво або застосована в навчальному процесі. Звертаємо увагу, що вона також не повинна мати відзнак НАН України та органів державної влади.

Наголошуємо, що студентська наукова робота має бути підготовлена відповідно до вимог Положення про конкурс. Разом із роботою подаються заповнені відомості про її авторів (не більше двох авторів).

Детальнішу інформацію можна отримати в ННЦ зовнішніх та міжнародних зв'язків, кімната 227, навчальний корпус № 1.

З порядком проведення та умовами конкурсу можна ознайомитися за посиланнями, наведеними нижче.

Вимоги до наукових робіт

Відомості про автора

Наказ МОН

Додаток до наказу про проведення Конкурсу 2018-2019