bgb

СЛУЖБА БЕЗПЕКИ УКРАЇНИ: 0 800 501 482 (безкоштовний цілодобовий телефон);
EMAIL: callcenter@ssu.gov.ua

УВАГА!

Щоб уберегти громадян від панічних настроїв, Службою безпеки України зібрано перелік інформаційних ресурсів, звідки можна отримати правдиву інформацію.

Telegram-бот Міністерства охорони здоров'я для оперативної відповіді на запитання щодо коронавірусу в Україні — тут.

Telegram-канал «Коронавірус_інфо» з оперативною та поточною інформацією щодо ситуації з вірусом COVID-19 в Україні — тут.

Телеграм-канал для лікарів — тут.

Фейсбук-сторінка Міністерства охорони здоров'я України — тут.

Фейсбук-сторінка Центру громадського здоров’я України — тут.

Уряд також створив сайт «Що треба знати про новий коронавірус».«Що треба знати про новий коронавірус».

На своїй сторінці у Фейсбуку голова Черкаської облдержадміністрації Роман Боднар запроваджує щоденне інформування про ситуацію на Черкащині про COVID-19.
Джерело: cdu.edu.ua
Сайт Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького

запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19

Студентів, викладачів і працівників університету було ознайомлено з рекомендаціями, як не захворіти інфекцією COVID-19 і як діяти на випадок фіксації коронавірусу.