bgb

У Черкаському національному університеті імені Богдана Хмельницького у майбутньому навчальному році навчатимуть на фахівця з міжнародних відносин.

Опанувати спеціальність «міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії» можна на денній формі навчання упродовж чотирьох років. У результаті студенти отримають диплом бакалавра.

Випускники зможуть реалізувати себе у галузі міжнародних відносин, працювати фахівцями посольств, місій та апарату відомств закордонних справ, візових центрів; консультувати представників центральних та місцевих органів державної влади з питань, пов’язаних зі сферою міжнародних відносин та зовнішньої політики; налагоджувати співпрацю у багатосторонніх відносинах (суспільно-політична, економічна та соціокультурна сфери); налагоджувати інформаційний обмін між дипломатичними представництвами України та центральними органами державної влади; шукати та надавати інформацію (суспільно-політичну, економічну, соціокультурну) у системі міжнародних відносин та її аналітично обробляти; надавати консультації із суспільно-політичних питань (партіям, громадським організаціям та об’єднанням); забезпечувати професійний переклад наукової, науково-публіцистичної літератури та інформаційних матеріалів зі сфери міжнародних відносин; консультувати з питань, пов’язаних із різними аспектами міжнародної діяльності.

Студенти вивчатимуть: історію міжнародних відносин; політологію; культурологію; країнознавство; дипломатичний протокол та етикет, конфліктологію; основи світової політики та міжнародних відносин; зовнішню політику Західної Європи та Північної Америки; міжнародні організації, міжнародне публічне та приватне право тощо.

На навчання приймаються особи, які мають сертифікати ЗНО:

1. Українська мова та література (обов’язковий)

2. Історія України (обов’язковий)

3. Іноземна мова або Географія (вибірковий)

Детальна інформація:www.cdu.edu.ua, www.histfilos.cdu.edu.ua

Адреса: м. Черкаси, бульвар Шевченка, 81, навчальний корпус № 1, кабінет № 508, 517 (навчально-науковий інститут історії і філософії, кафедра всесвітньої історії та міжнародних відносин).

Контактний телефон: (0472) 37-12-74, 068-557-97-27.

ННІ історії і філософії