bgb
 
 
 

Міністерство молоді та спорту України спільно з Державною установою «Всеукраїнський молодіжний центр» у партнерстві з громадською організацією «Молодіжний центр Волині» у межах проєктів UNDP «Підтримка громадянського суспільства та молоді» та «Сприяння безпеці людини в Україні через реагування на багатовимірну кризу, спричинену війною» за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Данії та Уряду Японії відповідно, реалізує національну програму залучення молоді до відновлення України шляхом реалізації молодіжних обмінів «ВідНОВА:UA». Програма націлена на активну молодь віком від 18 до 35 років, які бажають дізнатися більше про свою країну, а також сприяти її якісному відновленню та відбудові. У 2022—2023 роках обміни охопили понад 800 учасників та учасниць, відновлено 28 молодіжних просторів по всій країні. У 2024 році молодіжні обміни будуть проходити в 24 громадах України в різних областях. Протягом 5 днів учасники проживатимуть в одній із громад, де знаходиться об’єкт відновлення, досліджуватимуть її культурні особливості, спілкуватимуться з однолітками з інших областей, братимуть участь у тренінгах, майстер-класах та екскурсіях. Попередній досвід будівельно-відновлювальних робіт не є обов’язковим для участі. Додатково повідомляємо про те, що проживання, харчування та дорожні витрати учасників здійснюються коштом організаторів Програми. Етапи проведення молодіжних обмінів: І хвиля молодіжних обмінів — червень — липень; II хвиля молодіжних обмінів – липень - серпень; III хвиля молодіжних обмінів – серпень – вересень.

Контактна особа від Мінмолодьспорту: Анастасія Коломійченко, начальник відділу регіональної молодіжної політики та підтримки ініціатив молоді управління молодіжної політики, тел. 093 495 37 49, електронна адреса Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Відповідальна особа за організацію презентацій: Ольга Скрипник, PR-менеджер, тел. 066 912 48 53, електронна адреса Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..