bgb

Департамент архітектури та містобудування планує розмістити на території Черкас елементи благоустрою, які будуть сучасними й затребуваними суспільством. Аби дізнатися думку містян із цього приводу, установа оголошує відкритий збір ідей для арт-об'єктів. На думку організаторів, завдяки цим проектам громадські простори міста повинні стати більш привабливими, динамічними та функціональними.

Департамент запрошує долучитися до участі і студентів Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького.

Пропозиції приймаються до 17 вересня. Для цього потрібно заповнити гугл-форму за посиланням

Слідкувати за новинами можна на сторінці Департаменту архітектури та містобудування і події «Що в Черкасах по дизайну?»

Додаткову інформацію можна отримати за телефоном 33-79-62 у відділі реклами та дизайну міського середовища.

Департамент архітектури та містобудування Черкаської міської ради