bgb

Кафедра філософії та релігієзнавства ННІ історії та філософії Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького з 2018 року щорічно проводить Регіональний конкурс учнівської молоді «ФІЛОСОФ і Я».

До участі в конкурсі запрошуються учні старших класів загальноосвітніх середніх шкіл, студенти коледжів та закладів вищої освіти регіону.

Для участі у конкурсі всі бажаючі мають надіслати власні роботи до 5 квітня 2019 року.

Конкурс проводиться в заочній формі. Про результати конкурсу всіх учасників буде сповіщено до 30 квітня 2019 року.

Автори та авторки найкращих робіт будуть запрошені на підсумкову конференцію, яка відбудеться у рамках традиційного «Тижня науки» (третій тиждень травня) на базі Черкаського національного університету ім. Б. Хмельницького. Есе переможців конкурсу будуть відзначені призами та пам’ятними грамотами.

За додатковою інформацією звертатися на кафедру філософії та релігієзнавства за телефонами: (067)-472-59-96, (097)-233-16-18, (0472)-37-55-57

Куратор проекту кандидат філософських наук, доцент Павло Васильович Кретов.

ННІ історії і філософії