bgb

Шановні колеги!

Запрошуємо всіх бажаючих пройти курси: «Інформаційно-комунікаційні технології в управлінні освітнім процесом».

Після успішного проходження курсів Ви зможете використовувати значну кількість нині популярних серед освітян хмаро орієнтованих сервісів (Google Apps for Education, Moodle, Evernote, Dropbox, Symbaloo та інших) у своїй професійній діяльності.

Зокрема:
• використовуватимете сучасні засоби комунікації для спілкування й обміну різноманітними даними зі студентами й колегами;
• організовуватимете освітній процес та контроль навчальних досягнень Ваших студентів сучасними інтерактивними засобами;
• створюватимете електронні курси та управлятимете онлайн доступом до методичного забезпечення Ваших навчальних дисциплін.

За умови повного виконання програми курсу Ви отримаєте сертифікат про підвищення кваліфікації та постійну методичну підтримку від викладачів, які проводять курси.

Реєстрація на курс