bgb

Другий рік поспіль викладачі навчально-наукового інституту природничих наук Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького гостинно запрошують старшокласників, які цікавляться біологією, екологією та хімією, розширити свої знання з цих предметів.

Заняття безкоштовні, вони розпочнуться 21 жовтня 2017 року та будуть проходити щосуботи з 11:00 до 13:00 в аудиторіях ННІ природничих наук за адресою: м. Черкаси, бульвар Шевченка № 1, навчальний корпус № 1, поверхи 6-8.

Програмою передбачено:

• лекції і практичні заняття викладачів університету з актуальних тем біологічного і хімічного спрямування у межах шкільної програми;
  • можливість набуття нових навичок у роботі з сучасним лабораторним обладнанням;
  • розширення своїх знань з біології та хімії;
  • для зацікавлених — підбір наукового керівника та виконання роботи у рамках Малої академії наук.

Охочим відвідувати заняття необхідно надіслати заявку на електронну адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

У заявці необхідно вказати своє ім’я та прізвище, клас та назву школи, контактний телефон.

Додаткову інформацію Ви можете отримати за телефоном: 37-15-51.

Чекаємо Вас на перше заняття 21 жовтня об 11:00 в ауд. 626 НК № 1.

Ми готові поділитися з Вами своїми знаннями та відчинити для Вас двері в захопливий світ природничих наук!

ННІ природничих наук