bgb
 
 

Із 17 до 19 жовтня 2017 року в Черкаському національному університеті імені Богдана Хмельницького відбудеться Міжнародна конференція з диференціальних рівнянь, математичної фізики та їх застосувань.
 
 
Мови конференції: українська, англійська, російська.
 

Плануються такі тематичні секції:

  • диференціальні рівняння та динамічні системи, оптимальне управління;
  • диференціальні рівняння в частинних похідних, крайові задачі для різних класів диференціальних рівнянь в частинних похідних, нелінійні диференціальні рівняння та граничні задачі для нелінійних диференціальних рівнянь;
  • стохастичні диференціальні рівняння та стохастичні процеси в фізиці;
  • проблеми механіки;
  • математична фізика;
  • математичні проблеми в фізиці матеріалів;
  • моделювання фізичних процесів;
  • обернені задачі, задача Стефана та інші застосування ДР.

Програма конференції передбачатиме пленарні, секційні та постерні доповіді.

Із переліком головних доповідачів конференції можна ознайомитися за посиланням: https://sites.google.com/view/demph17/main-speakers.

Реєстрацію учасників відкрито на сайті конференції — з 7 березня до 5 вересня 2017 року. Вимоги до оформлення розміщено в розділі «ТЕЗИ» на цій же Інтернет-сторінці.

Планується також проведення круглого столу з обговорення проблем фізико-математичної освіти в Україні. Докладна інформація доступна на сайті: https://sites.google.com/view/demph17/home.

З питань організації та проведення конференції звертайтеся до співголови Програмного комітету, професора Гусака Андрія Михайловича (Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.) і заступників голови Організаційного комітету — Буряченко Катерини Олександрівни (+38 (096) 770-69-12) та Пасічного Миколи Олександровича (+38 (097) 434-08-14).

 

Адреса:

Кафедра фізики,

Кафедра алгебри та математичного аналізу,

Черкаський національний університет імені Богдана Хмельницького,

Бульвар Шевченка, 79, Черкаси, 18031.

E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

www: https://sites.google.com/view/demph17