bgb
 
 

Знову в Україні буде проведено конкурс для молодих підприємців віком 15-18 років Diamond Challenge for High School Entrepreneurs. Благодійний Фонд ICEPP виступить організатором відбіркового етапу даного конкурсу.

У 2012 році Університет штату Делавер, США (University of Delaware), враховуючі значні досягнення у науковій сфері та методології навчання підприємництву започаткував конкурсний проект для підтримки та розвитку молодіжного підприємництва Diamond Challenge.

Проект стрімко розширився між зацікавленими країнами-учасницями, оскільки Diamond Challenge надає унікальну можливість для підлітків у віці 15-18 років зрозуміти сутність підприємницької діяльності, реалізуючи власні ідеї в життя.

Сьогодні у світі представлена достатня кількість програм, що зосереджені на принципах управління малого бізнесу.

Мета Diamond Challenge — надати можливість молодим талантам розвивати свій підприємницький хист, сформувати комплексне розуміння фінансової діяльності та цінності грошових коштів, а також сприяти цілеспрямованій молодіжній підприємницькій діяльності.

Учасники конкурсу отримують цінний практичний досвід у:

— формулюванні ідеї для власного бізнесу;

— тестуванні своєї ідеї методом «спілкування» зі своїм кінцевим споживачем та збором — інформації щодо актуальності (життєздатності) проекту;

— навиках презентації проекту експертам конкурсу та зацікавленим учасникам.

Від участі в конкурсі учасники також отримують наступні переваги:

Маючи доступ до інноваційних відеоуроків, можуть отримати знання про те, як розвивати свої ідеї та втілювати їх в життя, а також як правильно будувати бізнес.

Наявність великого кола наставників та консультантів команди, які надають цінний зворотний зв'язок, у той час як учасники несуть відповідальність за прийняття остаточного рішення.

Можливість взаємодіяти з іншими молодими підприємцями з усього світу та виграти нагороди у формі фінансування для підтримки бізнес-ідеї або майбутньої освіти.

РЕЄСТРУЙСЯ, ЯКЩО:

— у тебе є ідея для бізнесу або соціальної інновації, якы потребують реалізації

— тобі від 15 до 18 років

— ти навчаєшся в загальноосвітній школі або профільному коледжі (студенти университетів НЕ МОЖУТЬ брати участь у конкурсі) 

— у тебе є товариші, які хочуть разом із тобою втілювати бізнес або соціальний проект у життя

— хоча б один із вас говорить англійською мовою

ВАЖЛИВІ ДЕДЛАЙНИ DIAMOND CHALLENGE UKRAINE 2017/2018

1 ВЕРЕСНЯ 2017 — відкриття реєстрації команд за посиланням

30 ЛИСТОПАДА 2017 — закриття реєстрації команд

5 СІЧНЯ 2018 — дедлайн подачі письмових проектів

1-2 БЕРЕЗНЯ 2018 — Всеукраїнський фінал у м. Києві

ПРАВИЛА ПІДГОТОВКИ ПРОЕКТІВ ТА ПРЕЗЕНТАЦІЙ

ПРОЕКТ МАЄ БУТИ НАПИСАНИЙ АНГЛІЙСЬКОЮ МОВОЮ

НЕ ДОЗВОЛЯЄТЬСЯ ВКАЗУВАТИ ІМЕНА ТА ПРІЗВИЩА УЧАСНИКІВ У ПРОЕКТІ, ЛИШЕ РЕЄСТРАЦІЙНИЙ НОМЕР

Джерело: ІСЕРР