bgb

Шановні науковці, викладачі, наукові співробітники, аспіранти, пошукувачі!

Черкаський національний університет імені Богдана Хмельницького, навчально-науковий інститут педагогічної освіти, соціальної роботи і мистецтва, кафедра педагогіки вищої школи і освітнього менеджменту запрошує Вас взяти участь у роботі Міжнародної науково-практичної конференції

«Викладач і студент: мобільність в умовах кредитно-трансферної системи»,

присвяченій пам’яті О. П. Савченко та Н. В. Касярум,
яка відбудеться 28 квітня 2016 року.

Тематичні напрями роботи конференції:

• Проблеми організації ефективного освітнього простору.
  • Культура організації навчальної та наукової праці студента.
  • Гуманістичне виховання студентської молоді: діалог концепцій.
  • Професійне спілкування: наробітки, проблеми, перспективи.
  • Студентське самоврядування у ВНЗ. Тьюторство як модель виховного впливу; студент як об'єкт соціалізації.
  • Робота з обдарованою студентською молоддю.
  • Студент і викладач: етика взаємин.
  • Національно-патріотичне виховання студентської молоді.

Робочі мови конференції – українська, англійська, польська.

Форма участі –заочна.

За результатами роботи конференції буде видано збірник тез (Додаток 2. Вимоги
до оформлення тез) та збірник наукових праць «Вісник Черкаського університету. Серія: Педагогічні науки», що входить до переліку фахових видань з педагогіки (Додаток 3. Вимоги до оформлення статті). Просимо перевіряти, чи надійшли матеріали до оргкомітету у телефонному режимі. Участь науковця у конференції засвідчується сертифікатом.

Фінансові умови:

1. Оргвнесок у розмірі 150гривень. (Оргвнесок призначений для друкування програми конференції, тез доповідей, сертифіката учасника та інших організаційних витрат).
  2. Вартість публікації статті у Віснику Черкаського університету. Серія: Педагогічні науки» – 35 грн. за 1 стор. статті.
  3. Пересилання матеріалів конференції – за рахунок одержувача.

Для участі у конференції необхідно надіслати на електронну адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. та на адресу оргкомітету (у роздрукованому вигляді) такі матеріали:

• заявку на участь (зразок – додаток 1), назва файлу – Іванов-заявка.doc;
  • текст тез (згідно з вимогами – додаток 2), назва файлу – Іванов-тези.doc;
  • статтю (у разі друку статті у «Віснику Черкаського університету. Серія: Педагогічні науки» (згідно з вимогами – додаток 3), назва файлу – Іванов-стаття.doc;
  • відскановану (сфотографовану) копію квитанції про сплату організаційного внеску та вартості статті (з обов’язковим зазначенням у квитанції прізвища автора), назва файлу – Іванов-квитанція.pdf;
  • для осіб, що не мають наукового ступеня – зовнішню та внутрішню рецензії, назва файлу – Іванов-рецензії.pdf.

Термін подання усіх матеріалів до оргкомітету конференції, включаючи і ксерокопію про сплату оргвнеску та вартості статей, до 20 квітня 2016 року.

Платіжні реквізити

Платіжні реквізити для оплати оргвнеску, статті:

р/р 31253264201494 ДКСУ у м. Києві. Код ЄДРПОУ 02125622 МФО 820172

ОБОВ’ЯЗКОВО! В графі «Призначення платежу» вказати (щоб відображалось у квитанції) «за конференцію «Викладач і студент: мобільність в умовах кредитно-трансферної системи» / «за Вісник ЧУ+Педагогічні науки+Професійна освіта»

Адреса оргкомітету: 18000, Україна, м. Черкаси, вул. О. Дашкевича, 24, ЧНУ, кафедра педагогіки вищої школи і освітнього менеджменту. Тел. (0472) 33-10-97, факс: (0472) 35-44-63. Е-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Контактні телефони:

096-650-51-71 Донець Вікторія (перевірка надходжень матеріалів до оргкомітету)

093-914-17-85 Михальчук Олена Олександрівна

067-335-32-16 Андріяко Тетяна Юріївна