bgb

Відповідно до ст. 7 Протоколу про співробітництво та обмін між Міністерством освіти та науки Республіки Болгарія та Міністерством освіти та науки України, МОН Болгарії виділяє 5 місць для студентів та викладачів болгаристів та славістів для участі у щорічному літньому семінарі з болгарської мови, літератури  та культури.

Семінар проводитиметься у Великотирновському університеті ім. Св. Кирила та Мефодія (2 місця) та Софійському університеті ім. Св. Климента Охридського (3 місця).

Болгарська сторона забезпечує учасників безкоштовним обслуговуванням, а саме: харчуванням, проживанням, навчальною та культурною програмами. Транспортні витрати до місця проведення курсів та у зворотному напрямку, а також медичне страхування — за рахунок учасників.

У разі зацікавленості просимо до 13 червня 2016 року надіслати в паперовому вигляді до управління міжнародного співробітництва та європейської інтеграції МОН України заповнену анкету, лист-рекомендацію та мотиваційний лист.

Скановані варіанти документів просимо надіслати на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., зазначивши в темі листа «Літній семінар Болгарія 2016».