bgb

У Черкаському національному університеті імені Богдана Хмельницького в магістратурі спеціальності «Екологія» відкрито нову спеціалізацію «Екологічний менеджмент».

Цивілізаційний шлях України до Європейського союзу не лише на декларативному, а й на законодавчому рівні передбачає прийняття екологічних підходів у економіці, соціальній сфері та використання нових ідей у охороні природи. Відтак — існує нагальна потреба у спеціалістах, які б розумілися на принципах збалансованого розвитку у всіх сферах людської діяльності.

Наші випускники стануть фахівцями, здатними здійснювати управління лісовими й водними екосистемами, сталим розвитком сільськогосподарських угідь та природоохоронних територій. Програма спеціалізації складена у відповідності до потреб регіональної політики і дозволить випускникам займати посади в установах і організаціях різного спрямування.

На навчання приймаються особи, які мають диплом бакалавра або спеціаліста (перелік спеціальностей див. у Правилах прийому Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького, Додаток 4. http://cdu.edu.ua/informatsiya/abiturientam/pravyla-pryiomu/1405-dodatok-4-perelik-spetsialnostei-ta-vstupnykh-vyprobuvan-dlia-pryiomu-na-navchannia-osib-iaki-zdobuly-osvitnii-stupin-bakalavra.html

Прийом документів – з 12 липня 2017 року.

Тел.: 096 289 67 58, 063 587 87 23

Адреса: м. Черкаси, бульвар Шевченка, 81, навчальний корпус № 1, кабінети № 618, 624