bgb

У лютому 2016 року виповнюється 95 років з дня заснування Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького.

Історія закладу почалася від учительської семінарії, а потім від інституту народної освіти з одним факультетом до сучасного класичного університету європейського рівня.

Спільним рішенням ректорату, вченої ради та студентської ради університету прийнято рішення оголосити лютий 2016 року місяцем Черкаського національного. Окремо будуть проведені дні навчально-наукових інститутів та факультетів.

Фінальні урочистості заплановано на 3 березня 2016 року.

У рамках святкувань оголошено цікаві конкурси, проводяться різноманітні акції та конференції.

Візьміть активну участь у конкурсі «Чому люблю ЧНУ» та вигравайте головні призи. Роботи надсилайте на: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.