ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ: (067) 83 09 612, (063) 80 32 971, (0472) 31 72 82

03.06
2023

Викладачки ЧНУ в межах міжнародного проєкту Erasmus+ KA2 відвідали Естонію

Викладачі Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького  з 22 до 26 травня поточного року з навчальним візитом побували в  Естонії в межах міжнародного проєкту Erasmus+ KA2 «Розвиток потенціалу підготовки учителів іноземної мови на шляху України до впровадження багатомовної освіти та європейської інтеграції / MultiEd».

Детальніше...
02.06
2023

Майбутні медики побували у місцях, пов’язаних із діяльністю святителя Луки

Навчально-науковий центр «Медичний інститут» Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького долучилися до відзначення 100-річчя архієрейської хіротонії святителя Луки (Валентина Феліксовича Войно-Ясенецького).

Детальніше...
02.06
2023

Військові дякують за підтримку

Черкаський національний університет імені Богдана Хмельницького конвертує свою вдячність захисникам України у допомогу і підтримку армії.

Детальніше...
02.06
2023

Студенти й викладачі ЧНУ створили свято для черкаських діток

У Міжнародний день захисту дітей 1 червня викладачі та студенти Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького провели низку заходів для дітей.

Детальніше...
02.06
2023

Соціальні педагоги ЧНУ разом зі школярами змінювали світ на краще

Студенти спеціальності 231 «Соціальна робота» Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького провели тренінги для учнів 10, 11 класів «Я змінюю світ на краще».

Детальніше...
02.06
2023

Андрій Савчук — чемпіон України з кікбоксингу WAKO Ukraine

Студент Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького ННІ фізичної культури, спорту і здоров’я Андрій Савчук став чемпіоном України з кікбоксингу WAKO Ukraine.

Детальніше...
01.06
2023

Сім’я Богдана Остапенка отримала його орден «За мужність» ІІІ ступеня

Сім’ям полеглих прикордонників, серед яких і випускник Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького, вручили ордени «За мужність» ІІІ ступеня. Про це 
повідомляють на сайті Державної прикордонної служби України.

Детальніше...
01.06
2023

Тетяна Довгаль виборола "бронзу" Міжнародного турніру з боксу 

Студентка Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького Тетяна Довгаль виборола бронзову нагороду на Міжнародному турнірі з боксу XXXVIII FELIKS STAMM серед жінок.
Детальніше...
01.06
2023

Дні польської мови пройшли в ЧНУ

Цьогоріч Тиждень науки у Черкаському національному університеті імені Богдана Хмельницького став особливим для студентів філологічних і нефілологічних спеціальностей, які вивчають польську мову.

Детальніше...
01.06
2023

Випускник ЧНУ розповів про службу у Збройних силах України

Знайомтесь — Олександр, випускник Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького, начальник розвідки дивізіону 43-ї окремої артилерійської бригади імені гетьмана Тараса Трясила (позивний — «Єнот»).

Детальніше...
01.06
2023

Доцентка ЧНУ прочитала «гостьову» лекцію для магістрантів Хмельницького національного університету

Доцентка кафедри моделювання економіки і бізнесу Ганна Данильчук провела «гостьову» лекцію для магістрантів ОП «Економічна кібернетика» Хмельницького національного університету.

Детальніше...
31.05
2023

Збираємо на автомобіль для нашого випускника — бійця ЗСУ

Україна зберегла свою незалежність і продовжує відстоювати її завдяки мужності і героїзму своїх Збройних сил.

Детальніше...
31.05
2023

Для заступників директорів шкіл Черкащини провели семінар-практикум

У Черкаському національному університеті імені Богдана Хмельницького для заступників директорів із виховної роботи закладів загальної середньої освіти Будищенської, Мошнівської, Степанківської, Червонослобідської, Леськівської, Руськополянської територіальних громад було проведено семінар-практикум «Самоврядування як дієвий інструмент соціалізації учнівської та студентської молоді в сучасному демократичному суспільстві».

Детальніше...
31.05
2023

Блаженнійший Епіфаній взяв участь у роботі круглого столу, присвяченого Луці Кримському (ДОДАНО ВІДЕО)

Регіональний круглий стіл на тему «Святий Лука (Войно-Ясенецький): поєднання науки та релігії» відбувся у Черкаському національному університеті імені Богдана Хмельницького.

Детальніше...
31.05
2023

Лишаються лічені години до завершення реєстрації для складання ЄВІ/ЄФВВ у 2023 році

До 31 травня 2023 року триває реєстрація на ЄВІ та/або ЄФВВ  для вступників на магістратуру. Приймальна комісія Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького розповіла, як відбувається процес реєстрації й з чого почати вступнику.

Детальніше...
31.05
2023

DLL — вчимося навчати німецької

Викладачі кафедри німецької філології доцентка Леся Овсієнко та викладачка Анастасія Ришкова взяли участь у робочій зустрічі представників 16 українських університетів, які імплементують програму від Гете-Інституту «DLL-Вчимося навчати німецької» в Україні.

Детальніше...
 
 

Старший викладач кафедри спортивних дисциплін Денис Нечипоренко та студенти Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького у — переможці на Командному чемпіонаті України з легкої атлетики в змішаній естафеті 4х400 м з результатом 3:35,35.

Чемпіонат пройшов 29-30 січня в м. Суми. У складі команди з чотирьох осіб — три представники ЧНУ: старший викладач Денис Нечипоренко, студент ННІ фізичної, культури, спорту і здоров’я Костянтин Кишкань, випускниця Тетяна Безшийко. З ними в команді була також легкоатлетка Вікторія Ніколенко.

З протоколом можна ознайомитися за посиланням: https://competitions.uaf.org.ua/.../files/mixrelay.pdf...

Вітаємо та бажаємо подальших перемог!

 

ННІ фізичної культури, спорту та здоров’я