ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ: (067) 83 09 612, (063) 80 32 971, (0472) 31 72 82
 
12.06
2024

Видатні уродженці Черкащини: Микола Бабак

Проєкт «Видатні уродженці Черкащини» триває у Черкаському національному університеті імені Богдана Хмельницького.

Детальніше...
12.06
2024

Ваучерами від держави оплатили навчання в ЧНУ 119 здобувачів освіти (ВІДЕО)

Черкаський національний університет у  співпраці з Черкаським обласним Центром зайнятості реалізує соціальну ініціативу держави — навчання окремих категорій громадян за рахунок державних коштів.

Детальніше...
12.06
2024

Викладачка ЧНУ Світлана Коваль взяла участь у медіатренінгу

Викладачка кафедри журналістики, реклами та PR-технологій Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького Світлана Коваль пройшла дводенний тренінг «Три важливих фактори в практиці успішних медіа: менеджмент, маркетинг, монетизація», який був організований у Львові 8–9 червня 2024 року для викладачів журналістики.

Детальніше...
12.06
2024

Ростислав Голубович — кращий спортсмен травня у 2024 році на Черкащині

Студент Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького Ростислав Голубович визнаний кращим спортсменом травня у 2024 році у Черкаській області.

Детальніше...
12.06
2024

Військові подякували за допомогу кафедрі початкової освіти

Колективу та студентам кафедри початкової освіти Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького військові подякували за підтримку.

Детальніше...
11.06
2024

Бігали, присідали та грали в ігри: у Черкасах пройшла спартакіада серед освітян

Команда Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького на чолі з першим проректором Василем Мойсієнком та головою профкому  університету Ігорем Погрібним взяла участь в спартакіаді серед працівників закладів освіти.

Детальніше...
11.06
2024

Центр ментального здоров’я допоможе вирішувати психологічні проблеми суспільства

Навчально-науковий центр ментального здоров'я створено на базі Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького. Очолила його кандидатка психологічних наук Юлія Сіденко.

Детальніше...
11.06
2024

День журналіста відзначили студенти-медійники та викладачі ЧНУ

Медіаактивності до Дня журналіста відбулися на Університетській площі 6 червня. Ініціювала захід кафедра журналістики, реклами та PR-технологій Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького у партнерстві з «Biopharma plasma».

Детальніше...
11.06
2024

Видатні уродженці Черкащини: Ісаак Болеславський

Проєкт «Видатні уродженці Черкащини» триває у Черкаському національному університеті імені Богдана Хмельницького.

Детальніше...
10.06
2024

Спортсменки з ЧНУ — учасниці міжнародного студентського Чемпіонату з футзалу

Студентки та випускниця Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького беруть участь у Чемпіонаті 2024 з футзалу серед студентів у складі студентської збірної України

Детальніше...
10.06
2024

До Всесвітнього дня охорони довкілля в ЧНУ відбувся науково-практичний семінар

У Черкаському національному університеті імені Богдана Хмельницького 05 червня 2024 року відбувся науково-практичний семінар «Сучасні аспекти охорони і збереження біорізноманіття Черкаської області».

Детальніше...
10.06
2024

Черкаський національний університет — учасник «Дня України» у Варшаві

У міжнародному заході «День України» у Варшавському політехнічному університеті 6 червня взяла участь доцентка кафедри туризму і готельно-ресторанної справи Вікторія Красномовець.

Детальніше...
09.06
2024

«Музей українського рушника» поповнився новими експонатами

До благодійного проєкту «Творимо музей разом!», розпочатого музеєм рушника Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького, нині долучилася кафедра хімії та наноматеріалознавства ННІ природничих та аграрних наук.

Детальніше...
08.06
2024

Ювілей відомої науковиці й освітянки

8 червня відзначає свій ювілейний день народження докторка економічних наук, професорка, завідувачка кафедри моделювання економіки і бізнесу Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького Любов Олександрівна Кібальник (Булига).

Детальніше...
 
 

Старший викладач кафедри спортивних дисциплін Денис Нечипоренко та студенти Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького у — переможці на Командному чемпіонаті України з легкої атлетики в змішаній естафеті 4х400 м з результатом 3:35,35.

Чемпіонат пройшов 29-30 січня в м. Суми. У складі команди з чотирьох осіб — три представники ЧНУ: старший викладач Денис Нечипоренко, студент ННІ фізичної, культури, спорту і здоров’я Костянтин Кишкань, випускниця Тетяна Безшийко. З ними в команді була також легкоатлетка Вікторія Ніколенко.

З протоколом можна ознайомитися за посиланням: https://competitions.uaf.org.ua/.../files/mixrelay.pdf...

Вітаємо та бажаємо подальших перемог!

 

ННІ фізичної культури, спорту та здоров’я