Німецька служба академічних обмінів (DAAD) пропонує стипендії для студентів, аспірантів, викладачів та вчених України.

Україна — активний учасник програм Німецької служби академічних обмінів (DAAD), однієї з найбільших у світі організацій у галузі освіти, що забезпечує мобільність студентів, аспірантів і викладачів і надає можливість талановитій молоді усього світу пройти наукове стажування або підвищити кваліфікацію у Німеччині. У 1998 році укладено Меморандум про співпрацю між Міністерством освіти і науки України і Німецькою службою академічних обмінів. Після чого був створений Інформаційний центр DAAD Києві www.daad-ukraine.org/uk.

Від Черкаського національного у програмах DAAD неодноразово брав участь професор Андрій Гусак. Зараз учасником Програми з інтернаціоналізації «THEA Ukraine — Training for Higher Education Administrators in Ukraine» є професорка Наталія Андрусяк.

DAAD пропонує різноманітні стипендії для студентів, аспірантів, викладачів та вчених України. Конкурси на більшість стипендійних програм оголошуються щороку восени. Стипендії DAAD пропонують різноманітні можливості навчання, стажування, проведення досліджень та підвищення кваліфікації на базі ЗВО або науково-дослідницьких установ Німеччини. Для студентів також пропонуються стипендії на участь у літніх курсах німецької мови та навчальні поїздки до Німеччини. Фінансове забезпечення залежить від категорії учасника та тривалості програми. Детальніше за посиланням https://www.daad-ukraine.org/uk/poshuk-stipendij/stypendialni-programy-dlya-ukrayiny-2/

ННЦ зовнішніх і міжнародних зв’язків ЧНУ ім. Б. Хмельницького допоможе з пошуком партнерів для участі у спільних програмах DAAD.

ННЦ зовнішніх і міжнародних зв’язків