bgb

Інформуємо про відкриття в 2017/2018 академічному навчальному році нової англомовної дворічної магістерської програми на базі Юридичного факультету Братиславського Університету ім. Коменського, Словацька Республіка.

Основна увага програми була зосереджена на праві Європейського Союзу та міжнародного права (рішення ряду 2017-11108 / 32660: 2-15A0).

Випускник зможе аналітично і синтетично розглядати всі юридичні поля з теоретичною, філософською та етичною основою, особливо з широким знанням законодавства Європейського Союзу та міжнародного права. Випускник зможе застосувати отриману інформацію на практиці, особливо в багатонаціональних адвокатських бюро та міжнародних бізнес-корпораціях, міжнародних урядових і неурядових організаціях, а також центральних органах державної влади.

Ing. Michaela Krescanková, PhD.
office: 310a (old building)
tel.: + 421 2 592 44 143
fax: + 421 2 592 44 401

Детальна інформація: http://www.flaw.uniba.sk/en/study/masters-degree-programme-in-english