bgb

Програма Фулбрайта для молодих науковців (США)
Цільова аудиторія: науковці зі ступенем кандидата наук або без наукового ступеня, аспіранти, адміністративні працівники ЗВО віком до 45 років з досвідом роботи від 2 років. Доктори наук не можуть брати участь.
Тривалість стажування: 6-9 місяців.
Фінансові аспекти: організатори надають щомісячну стипендію, кошти на літературу, медичну страховку, оплачують витрати на подорож.
Дедлайн — 1 листопада 2023 р.
 Гранти фонду Гетті (США)
Цільова аудиторія: науковці у сферах гуманітарних та суспільних наук, а також мистецтва.
Тривалість програми: 3-9 місяців.
Обсяг гранту: $21500 — 65000.
Дедлайн: 2 жовтня 2023 р.
Вишеградські стипендії на архівні дослідження, присвячені періоду Холодної війни
Цільова аудиторія: науковці з гуманітарних та суспільних наук, які мають щонайменше ступінь магістра.
Обсяг гранту: 3000 євро.
Дедлайн: 15 листопада 2023 року.
Стартові гранти Європейської дослідницької ради
Цільова аудиторія: науковці з будь-яких наукових дисциплін з досвідом дослідницької діяльності 2-7 років після здобуття ступеня PhD.
Обсяг гранту: до 1,5 млн. євро + додаткове фінансування до 1 млн. євро.
Дедлайн: 24 жовтня 2023 р.
Гранти Європейської дослідницької ради на спільні дослідження
Цільова аудиторія: науковці.
Обсяг гранту: до 10 млн. євро + додаткове фінансування до 4 млн. євро.
Дедлайн: 8 листопада 2023 р.
 Великі дослідницькі гранти STEG
Цільова аудиторія: науковці та аспіранти.
Тематика: економічна.
Обсяг гранту: до 100 000 фунтів стерлінгів.
Дедлайн: 19 вересня 2023 р.
Гранти на міждисциплінарні дослідження у сфері психічного здоров'я
Цільова аудиторія: науковці.
Обсяг гранту: до 50 000 фунтів стерлінгів.
Дедлайн: 8 вересня 2023 р.
 Наукове стажування у Центрі Вудро Вільсона (США)
Цільова аудиторія: науковці у сфері суспільних та гуманітарних наук, які мають науковий ступінь та опубліковану монографію за тематикою своєї дисертації.
Фінансові аспекти: стажерам буде надана стипендія обсягом $90 000 / 9 міс. Транспортні витрати та медична страховка - за кошт стажерів.
Дедлайн: 1 жовтня 2023 року.
Стажування для студентів у Канаді за програмою Mitacs Globalink Research Internship
Цільова аудиторія: студенти 3 курсу.
Фінансові аспекти: участь безкоштовна. Учасники програми отримають стипендію на житло, проживання та харчування, а також оплату витрат на подорож.
Дедлайн: 21 вересня 2023 року.
 Дослідницьке стажування OIST Research Internship Program у Японії
Цільова аудиторія: студенти 3-4 курсу бакалаврату та 1-2 курсу магістратури природничих спеціальностей.
Тривалість стажування: 2-6 місяців.
Фінансові аспекти: організатори оплачують транспортні витрати, надають підтримку з житлом та стипендію.
Дедлайн: 15 жовтня 2023 року.
 Премія Дена Девіда для науковців-істориків
Цільова аудиторія: дослідники у сфері історії, археології, історії мистецтва, цифрових гуманітарних дисциплін та палеонтології людини. Науковий ступінь номінанта має бути отриманий не давніше, ніж 15 років тому.
Кандидати на премію мають бути номіновані іншою особою (будь-ким). Самовисування не допускається.
Обсяг премії: $300 000.
Дедлайн: 11 жовтня 2023 року.
 Конкурс наукових робіт «Бізнес і права людини в Україні: проблеми та рішення під час війни та повоєнного відновлення»
Цільова аудиторія: студенти, аспіранти, а також науковці віком до 40 років.
Дедлайн: 22 жовтня 2023 року.