bgb

У лютому 2023 року на платформі MOODLE Черкаського національного університету відбувся запуск електронного курсу «Методологія CLIL», розробленого в межах міжнародного проєкту Erasmus+ KA2 «Розвиток потенціалу підготовки учителів іноземної мови на шляху України до впровадження багатомовної освіти та європейської інтеграції / MultiEd».

Відтепер педагогічні працівники навчальних закладів різних освітніх рівнів мають чудову можливість підвищити рівень своєї професійної компетентності, опанувавши базові навички викладання різних дисциплін із застосуванням методології CLIL. У період із 20 лютого по 2 квітня 2023 р. успішні «першопрохідці» озброїлися новими знаннями й уміннями та отримали сертифікати про підвищення кваліфікації в обсязі 30 годин (1 кредит).

Ось який відгук про електронний курс залишила на своїй сторінці у Facebook Анастасія Деркач, колишня студентка й працівниця ЧНУ, а нині – вчителька іноземних мов київського ліцею «Софія»:

— Курс був хоч і складним, проте надзвичайно цікавим та корисним! Я для себе особисто взяла багато чого нового. Я дуже багато часу й зусиль вклала в опрацювання матеріалу та рефлексію, яка була найскладнішою частиною курсу. Я пропрацювала всі весняні канікули, на вихідних, після роботи в кінці тяжкого робочого дня, проте це того було варте! У нас в ліцеї активно практикуються інтегровані бінарні уроки, тому курс з методики CLIL – це просто знахідка для мене як для вчителя іноземних мов!

Бажаємо першим випускникам електронного курсу «Методологія CLIL» успішно застосовувати набуті знання й навички в педагогічній діяльності та запрошуємо усіх охочих професійно розвиватися приєднатися до наступної команди учасників курсу! Інформація про можливості приєднання до наступної когорти незабаром з’явиться на сайті університету.

Кафедра англійської філології та методики навчання англійської мови