bgb

«Скільки людей, стільки й думок» – цей вислів неабияк удало міг би схарактеризувати обговорення силабусів з академічного письма та академічної доброчесності на вебінарі, який відбувся 26 березня 2021 року у межах міжнародного проєкту Еразмус+ KA2 MultiEd.

В обговоренні взяли участь долучені до розробки програм відповідних навчальних дисциплін учасники проєкту з українських ЗВО та представники грантхолдера проєкту університету Тарту Олександра Головко та Крістіна Каллас. ЧНУ на вебінарі представляли доцентка Юлія Шуба та старша викладачка Вікторія Токарчук. Предметом дискусії були структура та обсяг силабусів, а також узгодження термінологічної невідповідності між українськими та європейськими освітніми поняттями. Однак під час дискусії, як відомо, народжується істина, а учасники проєкту готові спільними зусиллями рухатися до мети – розробити сучасні, цікаві, студенто-орієнтовані навчальні курси.