bgb

Кінець навчального року — чи не найкращий час для планування наступного. У нинішніх умовах студенто-орієнтованого навчання студенти мають чудову можливість планувати свій наступний навчальний рік шляхом визначення дисциплін із циклу вибіркових освітніх компонентів.

Особливістю цьогорічного вибору є те, що серед дисциплін, представлених на розгляд студентів, є ті, що розробляються у межах міжнародного проєкту Еразмус+ KA2 MultiEd.

Після ретельного ознайомлення із силабусами вибіркових дисциплін та консультування з викладачами у квітні-травні студентами було зроблено вибір. Переважна більшість майбутніх четвертокурсників ННІ іноземних мов із-поміж іншого віддали свою перевагу таким дисциплінам, як «Вступ до CLIL-методології» та «Академічна англійська мова». Свій попередній вибір зробили й ті, хто планує вступати до магістратури, обравши з-поміж запропонованих дисциплін, зокрема, й «CLIL-методологію».

Наступного, 2021-2022 навчального року нові дисципліни, які розробляються в межах проєкту Еразмус+, проходять апробацію та йдуть за попередніми навчальними планами як вибіркові. Хоча в оновленому навчальному плані, за яким навчатимуться майбутні першокурсники, ці дисципліни включені до циклу нормативних.

Вибір більшістю студентів дисциплін, які розробляються під час реалізації міжнародного проєкту Еразмус+ KA2 MultiEd, є свідченням правильності обраного учасниками проєкту напряму з модернізації змісту вищої освіти.