Чергові зустрічі менеджерів проєкту Еразмус+ KA2 MultiEd відбулися 8 та 12 жовтня поточного року. ЧНУ на цих зустрічах був представлений менеджером черкаської команди Юлією Шубою.

Одним із найважливіших питань порядку денного стало проведення в рамках проєкту конференції в Тартуському університеті (25-29 жовтня 2021 р.), на якій учасники зможуть поглибити свої знання з CLIL-методології, а також матимуть можливість відвідати естонські школи й ознайомитися із практичним застосуванням цієї методології, яка лише починає набувати популярності в Україні.

Ще одним важливим питанням було придбання додаткового обладнання й навчальної літератури для викладання нових курсів, які розробляються в межах проєкту. Кожен партнер має можливість дозамовити те, що необхідно саме йому для підвищення якості навчального процесу.

Не оминули під час дискусії й питання аналізу мовної ситуації за результатами проведеного у попередньому семестрі опитування. Для роз’яснення складних питань на вебінар був запрошений професійний соціолог, кандидат філософських наук, доцент кафедри соціології Запорізького національного університету Ігор Кудінов, який проінструктурував учасників стосовно особливостей аналізу результатів анкетування. І хоча чимало запитань залишилися поки що відкритими, напрям пошуку відповідей на них вже визначено.

Спільними зусиллями учасники проєкту Еразмус+ KA2 MultiEd продовжують його реалізовувати.